Jeugdwerking

Under construction

De coördinatie van de jeugdwerking staat onder leiding van Marijke, Elke, Bram, Natasja en Lia

Voor de G-werking kan je terecht bij Sara.

Uurrooster 2021 - 2022

GROEP

MAANDAG

DINSDAG

WOENSDAG

DONDERDAG

VRIJDAG

ZATERDAG

ZONDAG

Jeugdwerking

 

 

 

 

 

 

 

Dance O’1

°2014 - 2015

 

 

18.00 – 19.00

 

18.00 – 19.00

 

 

GymTopia 1

°2015

17.00 – 18.30

 

 

 

17.00 – 18.30

 

 

GymTopia 2

°2014

17.00 – 18.30

 

 

 

17.00 – 18.30

 

 

Dance O’2

°2012 - 2013

18.00 – 19.00

 

 

18.00 – 19.00

 

 

 

Gym Girls 2

°2012 – 2013

 

18.00 – 19.30

 

 

18.30 – 20.00

 

 

Dance O’3

°2010 - 2011

18.00 – 19.00

 

19.00 – 20.00

 

 

 

 

Gym Girls 3

°2010 – 2011

19.30 – 21.00

 

19.15 – 20.45

 

 

 

 

Gym Boys

° 2013-2012-2011-2010

 

17.00 – 19.00

 

 

20.00 – 21.00

 

 

Dance O’4

°2009 – 2008 - 2007

19.00 – 20.00

 

 

19.00 – 20.00

 

 

 

GymTeens

°2009 – 2008 - 2007

 

 

19.00 – 21.00

 

 

 

 

Dance O’5

°2006 – 2005

UREN NOG ONDER VOORBEHOUD

20.00 – 21.00

OF

21.00 – 22.00

 

19.00 – 20.00 – OF 20.00 – 21.00

OF

21.00 – 22.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Breakdance

 

 

 

 

 

 

 

Breakdance

°2013 en vroeger

 

18.30 – 20.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Modern

 

 

 

 

 

 

 

Modern

°2008 en vroeger

 

 

 

 

 

16.30 – 18.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trampoline

 

 

 

 

 

 

 

RecreaTrampoline

°2013 en vroeger

 

 

 

17.30 – 19.00

 

 

13.00 – 14.30

 

 

 

 

 

 

 

 

Tumbling

 

 

 

 

 

 

 

RecreaTumbling

° 2013 en vroeger

(na selectie)

 

19.30 – 21.00

 

 

 

15.00 – 16.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Locatie

De Loods – Topstraat 11 – 1600 Sint-Pieters-Leeuw

Zonnig Leven – J. Vanderstraetenstraat 143 – 1600 Sint-Pieters-Leeuw

Sporthal A.J. Braillard – Wandelingstraat 54 – 1600 Sint-Pieters-Leeuw

Laekelinde – Lotstraat 6 – 1600 Sint-Pieters-Leeuw

Sint-Ludgardisschool – A. Quintusstraat 45 – 1600 Sint-Pieters-Leeuw